Про нас Послуги Проекти Контакти

Каталог тендерних пропозицій

http://www.vidigroup.com/tenders/

Для проведення закупівель кожній великій компанії потрібно мати зручний інструмент.

Саме такий інструмент і був реалізований на замовлення від компанії "ВіДі Груп".

На сайті створено розділ, у якому представлені усі тендерні закупвілі, що проводилися або будуть проводитися в компанії. Є можливість знаходити пропозиції за категоріями, фільтрувати за статусом, сортувати за довільним напрямком.

http://www.vidigroup.com/tenders/


Кожен відвідувач сайту може зареєструватися та взяти участь у торгах (онлайн-аукціон), де він буде змагатися з представниками інших компаній, змінюючи ціну своєї пропозиції.

У системі є розширений набір прав, так, існує группа користувачів служби безпеки, які перевіряють нові зареєстровані фірми та дозволяють (або не дозволяють) участь фірми в торгах.

Є група "тендерних спеціалістів", які можуть проставляти оцінки по тендерним пропозиціям і отримувати сповіщення про нові пропозиції у їхній категорії.

Ну і звичайно, є група адміністраторів системи, які можуть додавати лоти, продивлятися подані пропозиції всіх учасників, керувати торгами, модерувати учасників та мають розширений інтерфейс користувача, у якому видно всю інформацію щодо діяльності того чи іншого користувача в системі.

http://www.vidigroup.com/about_us/tenders/list/?lot_id=70284
 

У цілому, дана система дозволяє зробити процес тендерів простим, прозорим та зручним, як для учасників тендерних пропозицій, так і для ініціаторів тендеру.

Google+