Про нас Послуги Проекти Контакти

Система фіксування часу роботи з автомобілем

Клієнт: ВіДі АвтоСіті
Перше та єдине в Україні Місто Автомобілів, покликане здійснити переворот у свідомості українців щодо купівлі та обслуговування авто.

На замовлення від компанії "ВіДі АвтоСіті" реалізовано складний проект системи фіксування відпрацьованого механіками часу.

Система пропонує простий та інтуітивно-зрозумілий інтерфейс і має одну точку входу для всіх груп користувачів (механік, майстер сервісу, керівник сервісу, охоронець).

 

В інтерфейсі механіків фіксуються основні етапи роботи з автомобілем (старт робіт, пауза або фініш), фіксується, які саме роботи були завершені та скільки часу знадобилося на виконання кожної з робіт.

Також механік у своєму інтерфейсі може змінювати розміщення автомобіля (заганяти та виганяти авто з цеху) та переглядати звіти з відпрацьюваних робіт за довільний період, порівнюючи фактично витрачений час з нормативним.Інтерфейс охоронця дозволяє відмічати заїзд автомобіля на територію сервісної зони та виїзд з неї, а також фіксувати час, протягом якого автомобіль знаходився на обсуговуванні. 

В інтерфейсі майстра сервісу можна будувати довільні звіти з відпрацьованих робіт, аналізувати завантаженість постів, механіків, продивлятися, скільки часу автомобіль провів у сервісній зоні без виконання робіт, продивлятися роботи, які були виконані повторно, аналізувати причини зупинок і час зупинок у розрізі за автомобілями, механіками чи постами, фіксувати робочий час механіка (коли той прийшов до цеху та пішо в з нього), а також бачити, скільки часу провів механік у цеху без виконання автомобільних робіт. Так само, як і переглядати, скільки часу провів автомобіль у цеху (або на тетирорії) без виконання робіт по ньому.Дані в систему потрапляють завдяки двосторонній синхронізації з 1С.

Google+